VII СЕЗОН ШКОЛИ МАЙБУТНЬОГО ПОЛІТОЛОГА
18 квітня завершила свою роботу «Школа майбутнього політолога» — освітній проєкт, який об’єднав активних і цілеспрямованих учасників, зацікавлених у вивченні політичної сфери.
Протягом 4 субот учасники занурювалися у світ політики, міжнародних відносин та дипломатії. Програма Школи включала лекції та інтерактивний захід, які дозволили не тільки отримати нові знання, а й застосувати їх на практиці.
Особливе місце в програмі зайняв захід «Модель ООН», в рамках якого учасники спробували себе в ролі дипломатів, представляючи інтереси різних країн, ведучи переговори та приймаючи рішення з актуальних міжнародних питань. Цей досвід дозволив їм краще зрозуміти механізми роботи міжнародної організації та розвинути навички публічних виступів, аргументації та командної роботи.
Учасники також дізналися про можливості, які надає Університет, і про те, як стати частиною його великої та дружньої родини.
«Школа майбутнього політолога» ще раз стала майданчиком для обміну ідеями, розвитку компетенцій та формування професійних інтересів, відкривши нові перспективи для всіх її учасників.




