Відбулась третя сесії університетського інтенсиву GrantLab
20 травня 2026 року в ОНУ відбулася третя онлайн-сесія інтенсиву GrantLab ONU, присвяченого можливостям освітян у сфері стипендій, мобільності та наукових мереж ЄС.
Під час сесії розглянуто такі питання:
- «Гранти на академічну мобільність і не тільки: Erasmus+ and Co» — Наталія Булат, керівник відділу академічної мобільності та грантової підтримки.
- «Marie Skłodowska-Curie Actions: можливості Horizon Europe» — Софія Жеребчук, старший науковий співробітник Науково-організаційного відділу НДЧ ОНУ.
- «COST Actions: міжнародні дослідницькі мережі та наукова співпраця» — Оксана Зінченко, доцент кафедри мікробіології, вірусології та біотехнології.
Презентації доступні за лінком:










